شبکه بهداشت و درمان آباده طشک به رتبه پنجم طرح تحول اداري در بين 30 شبكه بهداشتي درماني استان فارس دست یافت
 
در همايش تقدير از برگزيدگان ارزيابي عملكرد تحول اداري واحدهاي محيطي دانشگاه علوم پزشكي شيراز در سال 94، شبکه بهداشت و درمان آباده طشک در بين تمامي شبكه هاي بهداشت و درمان استان فارس، موفق به كسب رتبه پنجم شد..
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آباده طشک در شیراز،بر اساس ارزيابي هاي صورت گرفته در زمینه شاخص هاي تحول اداري دانشگاه علوم پزشكي استان فارس و انتخاب شبکه بهداشت و درمان آباده طشک به عنوان رتبه پنجم تحول اداری در گروه شبکه های بهداشت و درمان، طی حکمی از سوی دكتر "محمدهادي ايمانيه" رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مهندس "رحمت اله محمدجانی" رییس شبکه بهداشت و درمان آباده طشک تقدیر شد.
در این لوح سپاس خطاب به مهندس رحمت اله محمدجانی، ریيس شبکه بهداشت و درمان آباده طشک، آمده است:
جناب آقای مهندس رحمت اله محمدجانی
رئیس محترم شبکه بهداشت و درمان آباده طشک
سلام علیکم ;
موفقیتها و پیشرفتهای نظام نتیجه همت ، تلاش ، پشتکار و احساس مسئولیت انسانهایی است که همواره خدمت به مردم و رضایتمندی آنها را که رضای حق تعالی است سرلوحه امور خویش قرار داده اند.
اینک که پس از ارزیابی های صورت گرفته توسط شاخص های تحول اداری دانشگاه موفق به پیشبرد اهداف و دستیابی به رشد مثبت سالانه عملکرد در سال 1394 گردیده اید ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ارزنده و همه جانبه جنابعالی ، مدیران و کلیه کارکنان آن مجموعه در راستای اجرای در خور تحسین برنامه های تحول اداری امیدواریم با موفقیت های روز افزون ، موجبات توسعه و ارتقا، خدمت رسانی مطمئن و مطلوب تری را برای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آورید.
دکتر محمدهادی ایمانیه
رئیس دانشگاه و قائم مقام وزیر در استان

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-8-22 18:37        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ